Egzamin certyfikatowy

Biuro Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej z Polski poinformowało nas, że Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce otrzymało uprawnienia do przeprowadzania egzaminów certyfikatowych na okres od 24 listopada 2017 do 24 listopada 2019.

Data egzaminu zostanie podana do publicznej wiadomości.

 

 

 

Egzamin certyfikatowy z jpjo, 2015

 

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Co slonko widzialo
NAGRODY
$10.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.