Konkursy

 

FESTIWAL POLSKIEJ PIOSENKI w CHICAGO!
 
W imieniu organizatworów zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w festiwalu polskiej piosenki. Wystarczy jedna piosenka, ważne, by była polska!
Pierwsza edycja konkursu organizowanego w ramach TASTE OF POLONIA odbędzie się w poniedziałek, 4 września ( Labor Day ) w Copernicus Center - sala teatralna.

 

KONIECZNA REJESTRACJA !
zgłoszenia do 22 sierpnia

Informacje i regulamin konkursu na stronie :
www.TOPchicago.org/song-festival/

info@topchicago.org 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Program ogólny dla klas II
KLASA 2
$14.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.