Wakacje i obozy w Polsce

 

OBÓZ JĘZYKOWY "WAKACJE PO POLSKU"

Fundacja Nauki Języków Obcych LINGUAE MUNDI, Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce, Forum Nauczycieli Polonijnych Zachodniego Wybrzeża USA oraz Biuro Programu „Niepodległa” zapraszają młodzież polonijną w wieku 12 – 17 lat na obóz językowy „Wakacje po polsku”, który odbędzie się w dn. 15 – 29 lipca 2018 roku Warszawie.


 WAKACJE PO POLSKU 2018 

 

 Wakacje "Lato z Polską", 2017 

 

„WAKACJE PO POLSKU” z FUNDACJĄ LINGUAE MUNDI, LIPIEC 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Online

Twój Koszyk (0)

Przykładowe Książki

Lubie Polski 1 Podrecznik
PODRECZNIKI
$0.00
Wejście do sklepu

Ciekawe linki
  • Centrala Polskich Szkół Dokształcających Centrala Polskich Szkół Dokształcających jest organizacją nauczycielską działającą na Wschodnim Wybrzeżu USA.
  • Głos Nauczyciela Głos jest kwartalnikiem dla nauczycieli polskich szkół w Stanach Zjednoczonych oraz dla osób interesujących się oświatą polonijną poza granicami Polski. Głos dochodzi do czytelników w 27 stanach USA oraz do 20 krajów poza Stanami.
  • Kangur Matematyczny w USA Kangur Matematyczny jest konkursem matematycznym organizowanym na całym świecie. Co roku bierze w nim udział ponad 5 milionów uczniów.
  • Kongres Polonii Amerykańskiej Kongres Polonii Amerykańskiej jest organizacją reprezentującą ponad 10 milionów ludzi polskiego pochodzenia w Stanach Zjednoczonych.
  • Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz Podręczniki Małgorzaty Pawlusiewicz są napisane specjalnie dla uczniów szkół polonijnych w Ameryce.
Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w USA.